O kadrach w organizacjach pozarządowych

W połowie listopada w Rybniku odbędzie się bezpłatne szkolenie skierowane do klubów, stowarzyszeń i fundacji, którego celem będzie przedstawienie i omówienie podstawowych kwestii związanych z prowadzeniem kadr w organizacjach pozarządowych. W szkoleniu mogą uczestniczyć przedstawiciele podmiotów ekonomii społecznej z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego.

 

Szkolenie odbędzie się w piątek 15 listopada. Jego zakres tematyczny jest następujący: formy zatrudnienia w organizacjach, obowiązki pracodawcy i pracownika, rodzaje umów cywilno-prawnych, obowiązki pracodawcy względem US i ZUS, obliczanie wynagrodzeń z różnych form zatrudnienia, odpowiedzialność za wykonanie zadań a różne formy umów oraz zatrudnianie członków stowarzyszeń i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem.

Aby wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu należy wypełnić poniższy formularz i wysłać go faksem pod numer (32) 739 55 12 wew. 106 lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły na http://www.cris.org.pl