herb

Internetowy serwis
Gminy Świerklany

Pożegnanie z Czechami

Zakończyła się realizacja unijnego projektu pn. „Na polsko-czeskiej granicy wspólnych przygód i wyzwań”, w ramach którego nasza gmina współpracowała z gminą Vetrkovice z Republiki Czeskiej. Współpraca ta polegała m.in. na zorganizowaniu wycieczek, biegu integracyjnego, jarmarku bożonarodzeniowego, warsztatów wikliniarskich i kilku innych ciekawych przedsięwzięć.

W minioną niedzielę, 20 sierpnia, w sali bankietowej GOKiR-u w Jankowicach odbyło się uroczyste podsumowanie prowadzonych działań, w którym udział wzięli przedstawiciele władz i organizacji zaangażowanych w realizację projektu po obu stronach granicy. Spotkanie stało się okazją do prezentacji katalogu wydanego ze środków projektowych i podsumowującego dotychczasową współpracę. Goście z Czech zwiedzili także naszą gminę, zachwycając się Studzienką i jankowickim kościołem oraz nowoczesnym kompleksem oświatowym i Galerią „Jan” w Jankowicach.

Więcej w kolejnym numerze Kuriera Gminy Świerklany.

Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami
Pożegnanie z Cz...
Pożegnanie z Czechami Pożegnanie z Czechami

logo cz pl eu

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

oraz budżetu państwa RP

Urząd Gminy Świerklany
z siedzibą w Jankowicach

 ul. Świerklańska 54
44-264 Jankowice
 

tel. (32) 4327 500, fax (32) 4327 501
e-mail: ug@swierklany.pl

Godziny urzędowania

 

poniedziałek - środa od 730 do 1530
czwartek od 730 do 1700
piątek od 730 do 1400

 

Konto bankowe Urzędu Gminy Świerklany w Banku Spółdzielczym Jastrzębie Zdrój:
82 8470 0001 2001 0012 9323 0007

NIP 642-31-96-835

REGON 000551326

Threesome