Informujemy że od dnia 15.09.2023 r. możliwość korzystania z kortu tenisowego w Jankowicach przy ul. Kościelnej 19 będą mieli wyłącznie mieszkańcy naszej gminy. W tym celu przy wejściu na kort zamontowano urządzenie do sterowania bramką wejściową, a samo wejście będzie możliwe za pomocą nowej karty PSZOK lub aplikacji ECO HARMONOGRAM, za pomocą której będzie można zarejestrować nowa lub dotychczasową kartę PSZOK.

W związku z powyższym informujemy, że w Urzędzie Gminy (parter, pok. nr 0.03) dostępne są już nowe Karty PSZOK, które współpracują z zamontowanym czytnikiem i dzięki którym można będzie wejść na kort. Wymiana starych kart na nowe będzie darmowa, przy czym samej wymiany karty może dokonać tylko jej właściciel.

Osoby, które zdecydują się na zainstalowanie aplikacji ECO HARMONOGRAM, będą mogły w niej zarejestrować nową lub starą kartę (bez konieczności wymiany), po czym w aplikacji tej pojawi się opcja wygenerowania kodu dostępu na kort, bez konieczności posiadania przy sobie fizycznie karty. Jedną kartę będzie można zarejestrować na dwóch telefonach. Karty nie należy udostępniać osobom spoza naszej gminy.